Překvapení: na Besedě zahrají kultovní Rudé Kostry

Překvapení: na Besedě zahrají kultovní Rudé Kostry

Překvapení: na Besedě zahrají kultovní Rudé Kostry

Na výroční Besedu jsme si přáli něco opravdu speciálního a současně spjatého i s regionem a staršími ročníky Besedy. A klaplo to: mimořádný "pamětnický koncert" u nás zahrají uherskohradišťské Rudé Kostry, které řadíme k tomu nejlepšímu, co na Slovácku za posledních dvacet let vzniklo.

Kapela u nás zahraje první koncert od svého rozpadu v roce 2007. A jsme si naprosto jistí tím, že tento akustický set bude nadčasový jako v roce 2005, kdy u nás kapela vystoupila naposled.

Vystoupení Rudých Koster se bude opírat o nahrávky Kytice lží a Budiž šero. Je to návštěva do minulosti, na kterou jsme hrdí a ve které jsme potkali spoustu skvělých lidí. Nebude to jen vzpomínková párty, budu se dívat na naši tehdejší tvorbu dnešníma očima a ani na vteřinu nezapomenu na to, že je rok 2017 a ne 2004. Jsem sám zvědav, co u toho prožiju, já i ostatní," říká kostří kytarista Petr Mores.

Chcete-li vědět víc, čtěte rozhovor, který jsme s Petrem při této příležitosti udělali. O hudbě, ale taky o malování, počítačových hrách nebo asketismu. Máme obrovskou radost, protože tohle bude daleko víc než pro pamětníky.

 

 

 

Odeslat