mapa areálu

Mapa arealu Mapa arealu

kudy k nám

Kudy k nam Kudy k nam

Praktické rady

Dávejte si pozor na své věci a vše cenné dejte do naší úschovny, která je k tomuto účelu zřízena.

Udržujte prosím pořádek a do kontejnerů na recyklovaný odpad vhazujte jen odpadky správného druhu.

Neváhejte využít sprch v šatnách na fotbalovém hřišti, v pátek večer 17:00 - 23:00, a v sobotu pak v časech 09:00 - 11:00 a 15:00 - 19:00

Budete-li mít nějaké zdravotní problémy, neváhejte navštívit improvizovanou ošetřovnu umístěnou v našem štábu.

Pokud jste si s sebou vzali čtyřnohého miláčka, zajistěte, aby v žádném případě nepobíhal v areálu bez náhubku

Taxi tip: 774 915 195, 731 309 159

Nedělní odjezdy vlaků:
směr Veselí nad Moravou: odj. Lipov: 8:47, 10:47, 12:47
směr Veselí nad Veličkou:7:24, 9:13, 11:13

Nedělní odjezdy autobusů:
směr Veselí nad Moravou: odj. Tasov: 4:20, 6:30, 8:30, 11:00
směr Javorník: 5:20, 7:15, 11:05

Doprava

Festival se odehrává v Topolovém hájku v katastru obce Tasov, okres Hodonín. Tasov se nalézá 7 km od Veselí nad Moravou a 9 km od Strážnice a 25 km jižně od Uherského Hradiště.

VLAKEM NEBO AUTOBUSEM
Do Tasova se dostanete buď vlakem z Veselí nad Moravou do Lipova (trať Veselí nad Moravou – Vrbovce) a odsud 27 minut po příjemné cestě až do areálu nebo autobusem z Veselí nad Moravou přímo do Tasova. Všude budou šikovné nasměrovávače.

AUTEM
Z Veselí n. M.: pojedete směr Nové Město nad Váhom, podjedete železniční most a za ním se dáte na křižovatce doprava (odbočka Hroznová Lhota, Lipov). Projedete postupně obce Kozojídky, Hroznová Lhota a Tasov. Zde se před koncem obce odbočuje doprava směr Hrubá Vrbka, přejedete most přes Veličku a za ním po pravé straně už budete vidět šipky směřující motoristy do areálu.

Ze Strážnice: pojedete směr Vnorovy, Veselí nad Moravou, přejedete most přes Veličku a za ním v zatáčce je odbočka doprava na Žeraviny a Hroznovou Lhotu. Tyto dvě obce projedete a mezi Hroznovou Lhotou a Lipovem se nalézá obec Tasov. Zde se před koncem obce odbočuje doprava směr Hrubá Vrbka, přejedete most přes Veličku a za ním po pravé straně už budete vidět šipky směřující motoristy do areálu.

Děti

Je vám líto svou ratolest nechat doma?
Chcete své děti vychovávat dobrou muzikou už od útlého mládí?

Jděte do toho – a vězte, že pro děti do 15 let (děti, které nevlastní občanský průkaz) je u nás vstup v doprovodu rodičů zdarma.
V dětském koutku se zabaví ti nejmenší, větší se vydovádí při muzice a v řadě interaktivních workshopů.

Jídlo

Když si k nám vezmeš uzlík se svačinou od maminky a sodovčák s goraukou, zlobit se na Tebe nebudeme a u brány o své poklady nepřijdeš (Beseda je svobodná, šacovat Tě nebudeme). Zároveň ale i my od Tebe očekáváme fér přístup – pojízdný lihovar ani siláky s bečkou do areálu nepustíme! Hlady ani žízní u nás určitě nezahyneš – chystáme pestré a mnohachodové občerstvení i pro ty nejvypečenější žaludky, včetně vegetariánských.

Bezpečnost

Míváte v otevřeném prostranství strach? Míváte častá zranění? Nezoufejte – máme ošetřovnu, kde vás naše hostesky rádi obvážou i potěší. V případě jakýchkoli jiných problémů se obracejte na jakéhokoli pořadatele…

Drogy

Nemůžeš to vydržet a chceš udělat dobře sobě a ještě i svým kamarádům nějakou omamnou látkou? – Dej si s námi radši panáka borovičky nebo se opoj muzikou! Pamatuj na to, že distribuce jakýchkoli drog mimo těch legálních (tabák, panáky, vínečko, pivečko apod.) je u nás zakázána.

Mapa