Praktické info: děti, režim zdarma a dnes končící předprodej

Praktické info: děti, režim zdarma a dnes končící předprodej

Praktické info: děti, režim zdarma a dnes končící předprodej

​Zítra se setkáme v Topolovém hájku, pojďme si shrnout všechny základní informace. Areál otevíráme v pátek 4. 8. v 15.00 a dvě stanová městečka (zdarma) budou k dispozici na obvyklých místech, tedy v bezprostřední blízkosti samotného festivalového areálu. Prosíme, stany si postavte pouze v areálech stanových městeček, případně u řeky Veličky. Berte prosím ohled na místní občany a nestanujte a ani neparkujte na soukromých pozemcích v blízkosti Topolového hájku (pole, sady).

Sprchy na hřišti budou v provozu v pátek od 17.00 do 23.00, v sobotu od 09.00 do 11.00 a od 15.00 do 19.00. A komu vadí festivalový ruch, může si svůj stan postavit přímo v areálu fotbalového hřiště. Také v režimu zdarma bude opět k dispozici pitná voda a nezpoplatněné je i naše parkoviště, které bude, již klasicky, naproti A stage, tedy u hlavní festivalové brány nahoře na poli. Nikde jinde prosím neparkujte. Parkoviště je tentokrát dostatečně veliké (po pšenici, nikoli kukuřici), vlezou se určitě všichni :).

Dětský koutek najdete u plátěné scény (stage C) a v režii Kafé v kině bude šlapat, tak se děti k nám vzít bát nemusíte. Úschovnu najdete na stejném místě jako vždy – u kamenných toalet.

Víme, že spousta z vás má čtyřnohé kamarády, ale věřte, že někde na návštěvě u kamarádů jim bude lépe než u hlučných reproduktorů. Pokud tedy jen trochu můžete, zkuste prosím nechat své psí miláčky doma. A doma nechte také drogy. U nás vítězí slovácký trojboj – pivo, víno, slivovice. Když budete mít kliku, něco z toho u nás dostanete taky zdarma.

A propo, sháníte ještě dvoudenní permanentky v předprodeji za 650 korun na poslední chvíli? Možné je to jednoduše na našem webu v systému GoOut v sekci VSTUPENKY (nebo webu GoOut zde) až do čtvrtečních 23.59 hodin. Systém zašle vstupenku na email, kterou stačí vytisknout nebo zaslaný kód ukázat na chytrém telefonu přímo u vchodu na Besedu. To vše bez registrace a jednoduše na tři kliky. Na místě jsou jednodenní vstupenky jen na sobotu. Držitele průkazu ZTP pustíme za sobotní vstupné 349 korun (u ZTP/P i průvodce). Těšíme se na vás.​ 

Odeslat