Občerstvení na BESEDĚ 2019

Občerstvení na BESEDĚ 2019

Občerstvení na BESEDĚ 2019

Přinášíme přehled gastro nabídky na letošní Besedě.

Café Tungsram i Kafé v kině jsou již inventářem Besedy. Do Tasova opět dovezou kvalitní kávu, mícháné drinky, skvělý bar, domácí deserty a další lahůdky. Chybět nebude ani Zarazické vinařství nebo slovenské burgerové jedničky Regal Burger. Po úspěchu posledních dvou let se svou gastro nabídkou opět uvítáme v Tasově i Matyho chálku. Pro milovníky vege stravy bude znovu k dispozici kultovní brněnské vege bistro Tři ocásci. Chybět samozřejmě nebudou ani palačinky ve slané a sladké podobě a Mamakrely. A chystáme taky novinky: poprvé v Topolovém hájku bude Vinařství Krásná hora, čerstvá pizza pečená na dřevě přímo v areálu, domácí hranolky nebo smoothie nápoje. Pro festivalové staromilce bude pak pak nachystán gyros a podobné pochutiny.

Samozřejmě nebude chybět nabídka piva od našeho partnera Břeclavského pivovaru. Na čepu bude desítka Kanec extra chmelená a dvanácta Kanec. 

Věříme, že v rozšířené nabídce si najde to své každý návštěvník Besedy. Každopádně by měla být zaručena dostatečná kvantita i kvalita. 

Odeslat