Nejlepší slovenský punk na Besedě: lajnap posilují The Wilderness

Nejlepší slovenský punk na Besedě: lajnap posilují The Wilderness

Nejlepší slovenský punk na Besedě: lajnap posilují The Wilderness

Trnavští The Wilderness jsou absolutním důkazem toho, že punk ve své nejlepší podobě není mrtvý! „Gitarista a spevák Denis Bango je génius, ničiteľ gitár, úžasný klavirista a skvelý kurátor, ktorý už druhý rok po sebe vyberá kapely do našej Garáže,“ psali organizátoři letošní Pohody, kde The Wilderness předvedli strhující vystoupení.

Na poslední chvíli se The Wilderness objeví na konci pátečního programu na hlavní scéně (1.00 až 1.45), kde nahradí původně avizované vystoupení Borise Carloffa. Ten letos v Tasově nakonec bohužel vystoupit nemůže. Borisovým důvodům rozumíme a držíme palce, ať všechno dobře dopadne.

Loni The Wilderness vydali svůj první videoklip ke skladbě Čo s tým hnevom, který portál Hudba.sk označil za Videoklip roku. Začátkem roku hráli na jednom z největších showcaseových festivalů, na Eurosonicu v holandském Groningenu, kde se stali nejrozebíranější kapelou ze slovenské výpravy.

Ve svých textech se zaměřují na politická, náboženská a sociálně-kritická témata, filozofická a morální dilemata a konflikty subjektivního vidění světa vs. objektivní reality. Sami také pod hlavičkou kolektivu Consume and die! Crew organizují koncerty. Těšíme se!

Odeslat