Naše oslavy vrcholí vydáním charitativního vinylu

Naše oslavy vrcholí vydáním charitativního vinylu

Naše oslavy vrcholí vydáním charitativního vinylu

Dlouho jsme přemýšleli, jak završit oslavy 25. výroční Besedy. Po nápadu s Beseda Moonem, který inicioval Michal Pařízek, nám tentokrát pomohl Honza Svoboda ze Zámeckého pivovaru Břeclav. Jeho nápad vydat charitativní vinylovou kompilaci české hudební scény chápeme tak, že odráží podstatu celé Besedy.

Album "Beseda u Bigbítu" obsahuje celkem deset tracků. Na desce najdeme skladby od Acute Dose, Atrey, Dalekko, Ghost Of You, Himalayan Dalai Lama, Killinkrankie, Midi Lidi, Please The Trees, Tomáš Palucha Role„Všem kapelám a interpetům patří naše velké díky za poskytnutí tracku," říká za náš šéf Tomáš. Asi nikoho nepřekvapí, že z konečného výsledku máme obrovskou radost. Vinyl bude poprvé v prodeji již o tomto víkendu,  na 25. ročníku Besedy u Bigbítu. 

Celý projekt financoval Zámecký pivovat Břeclav, který je i hlavním partnerem Besedy. „Líbí se mně, že pořadatelé Besedy u Bigbítu dělají věci s přesahem. Příkladem se snažíme jít i my, proto zisk z desky, jejíž výrobu financujeme, věnujeme Nadaci Elpida, pomáhající důstojnému životu seniorů, říká Honza Svoboda. Další důvod vyrazit na letošní Besedu?

 

 

Odeslat