Kytarová nálož nechybí ani v druhé půli programu

Kytarová nálož nechybí ani v druhé půli programu

Kytarová nálož nechybí ani v druhé půli programu

První balík kytar nám nestačil a na ostřejší muziku jsme mysleli i v další části programu. Kytary zkrátka milujeme. Kdo tvrdí, že bigbít na Besedě už dávno není, měl by zkusit dát šanci níže uvedené čtveřici.

Hardcorové hvězdy Esazlesa patří k nejskloňovanějším jménům domácí klubové hudby a dávno se svojí tvorbou překročili hranici hardcore subkultury. Na jejich koncertech vedle sebe stojí hipster s odrostlou máničkou a vysokoškolským profesorem. V Tasově kapela představí svou oceňovanou novinku Společnost psů.

Dalšími zástupci tvrdší kytarové hudby budou i živelní The Truth Is Out There. Naši staří známí, kteří okořeňují svůj metalcore elektronikou, přivezou na Besedu materiál z připravené desky, která by měla vyjít na podzim.

Mladá brněnská parta Beps'n'Johnnies mixuje garážového zvuku a melancholických balad a floutkovského ženského vokálu. Garáž, blues, rock, psychedelie. Energie, vazbení, refrény.

Speciální položkou v programu pak budou v regionu kultovní Rudé Kostry. Kapela u příležitosti 25. ročníku festivalu přerušila po téměř deseti letech svoji hybernaci a v Tasově odehraje patrně jediný vzpomínkový koncert. Metal akusticky. 

Odeslat