Informace: parkování / stanování / pitná voda / úschovna / lékař / sprchy / dětský koutek / guest

Informace: parkování / stanování / pitná voda / úschovna / lékař / sprchy / dětský koutek / guest

Informace: parkování / stanování / pitná voda / úschovna / lékař /  sprchy / dětský koutek / guest

Štěstí přeje připraveným. Prostudujte si prosím základní praktické informace týkající se zázemí našeho festivalu.

PARKOVÁNÍ

K parkování slouží pole u hlavní festivalové brány. Parkování je zdarma, v bezprostřední blízkosti samotného areálu a je dostatečně prostorné, aby pro nikoho z návštěvníků nebyl problém zaparkovat. Parkoviště není hlídáno a pořadatelé nenesou zodpovědnost za ztrátu věcí z aut, případně za další krádeže. K úschově svých osobních věcí či cenností můžete využít hlídanou úschovnu v areálu festivalu. Služby úschovny jsou zdarma. Respektujte, prosím, že další pozemky v okolí areálu festivalu jsou v soukromém vlastnictví a je zde přísný zákaz parkování! 

STANOVÁNÍ

Pro návštěvníky jsou k dispozici celkem tři stanová městečka, dvě v bezprostřední blízkosti samotného areálu, jedno v klidové zóně fotbalové hřiště v Tasově, cca 200 m od areálu. Stanování je na těchto místech zdarma. Žádné stanové městečko není hlídáno a pořadatelé nenesou zodpovědnost za ztrátu věcí ze stanů. K úschově svých osobních věcí či cenností můžete využít hlídanou úschovnu v areálu festivalu. Služby úschovny jsou zdarma. Respektujte prosím, že další pozemky v okolí areálu festivalu jsou v soukromém vlastnictví a je zde přísný zákaz stanování!

PITNÁ VODA

V areálu festivalu je k dispozici zdarma pitná voda. Cisterna s pitnou vodou je umístěna za hlavní scénou (stage A).

ÚSCHOVNA

V areálu festivalu najdete úschovnu (kamenná budova za hlavní scéna – stage A). Služby úschovny jsou zdarma. Úschovna je uzamykatelná a hlídaná. Otevírací doba úschovny je:

Pátek 3. 8. 16:00 – 02:00

Sobota 4. 8. 10:00 – 02:00

Neděle 5. 8. 9:00 – 12:00

LÉKAŘ / PRVNÍ POMOC

V případě úrazu, nevolností či dalších zdravotních problémů volejte festivalové lékaře (kontakty níže), případně se obraťte na festivalový štáb (buňka vedle kamenného bufetu).

Radek Žižka: 724 143 590

Jiří Haberman: 602 733 578

SPRCHY

V areálu fotbalového klubu FC Tasov jsou k dispozici sprchy pro návštěvníky festivalu. Otevírací doba sprch je:

Pátek 3. 8. 17:00 – 23:00

Sobota 4. 8. 9:00 – 11:00, 15:00 – 19:00

DĚTSKÝ KOUTEK

Dětský koutek bude otevřen v sobotu od 10 až 18 h. a najdete ho vpravo od hlavního vstupu. Program se bude odvíjet od návštěvnosti a věku dětí, nicméně se počítá s těmito programovými položkami: chůze po laně, lukostřelba, korálkování, soutěže, hry… Dětský koutek bude zastíněn a zabezpečen proti dešti. Program dětského koutku je určen pro děti od 1 roku do 15 let. Součástí programu pro děti bude také architektonický workshop pro děti, který bude probíhat v bezprostřední blízkosti samotného dětského koutku a povede ho Petr Jakšík.

GUEST LIST

Guest list bude umístěn u hlavní festivalové brány, tzn. u parkoviště aut (nahoře, naproti hlavní scény). Nikde jinde nelze uplatnit akreditaci a volný vstup.

Obecně všechny návštěvníky prosíme, aby brali ohled na obyvatele Tasova a mimo areál se nechovali hlučně, udržovali pořádek a nevyužívali soukromé pozemky obyvatelů obce ke stanování, parkování aut atd. Jen díky všem občanům Tasova včetně samotného vedení obce můžeme festival pořádat.

Další informace (např. mapy, jak to u nás vypadá) najdete také v sekci INFO na webu.

Odeslat