Dobré pivo: jeden z pilířů Besedy

Dobré pivo: jeden z pilířů Besedy

Dobré pivo: jeden z pilířů Besedy

Nejen program, taky dobré pivo je základem každého festivalu. A bod navíc, když v pivovaru máte parťáka, který je naladěný na stejnou vlnu.

Máme radost, že Zámecký pivovar Břeclav letos na Besedě rozšířil svoji nabídku. Základem tasovské nabídky bude opět světlý či polotmavý Kanec 11°, a dále Podlužan 11°. Oba druhy piv si můžete dát ve filtrované i nefiltrované podobě a čepovat se bude samozřejmě přímo z tanku. Specialitou na čepu pak bude Summer ALE. Zkrátka milovníci piva u nás opět nepřijdou zkrátka.

„Summer Ale je ideální do tohoto počasí. Je velmi svěží a nemá vysoký alkohol. Náš tip pro beseďácké návštěvníky,“ vzkazuje Honza Svoboda ze Zámeckého pivovaru Břeclav.

Náš hlavní partner se dále postará i širokou nabídku nealkoholických nápojů. Kdo neholduje pivu, určitě si na stánku Zámeckého pivovaru Břeclav vybere některou z jejich limonád. A na závěr připomínáme, že kdo na stánek přijde se zakoupeným vinylem a speciálním kupónem, který najdete v našem magazínu Beseda Moon, má pivo zdarma.

Odeslat