Kontakt

Festival organizuje zapsaný spolek Žebřiňák
Smetanova 1720
696 62 Strážnice
IČO: 26654164
bankovní spojení ČSOB č. ú.: 242002711 / 0300

INFO - NÁVRHY - PŘIPOMÍNKY
info@besedaubigbitu.cz

ŘEDITEL FESTIVALU

Tomáš Ševčík
tomas@besedaubigbitu.cz

PR / Press

Pavel Uretšlégr
pavel@besedaubigbitu.cz
Jakub Zbořil
jakub@besedaubigbitu.cz

BOOKING

Kačka Janotová
kac@besedaubigbitu.cz

APOLLÓN

Olga Petrová
olga@besedaubigbitu.cz

PÍSNIČKÁŘI

Pecan Podrazil
pecan@besedaubigbitu.cz

GASTRO

Petr Michálek
petr2@besedaubigbitu.cz

KURÁTOR

Zdeněk Neusar
zdenek@besedaubigbitu.cz

ORGANIZACE dobrovolníků

Kamila Šimůnková
kamila@besedaubigbitu.cz

Festival organizujeme jako skupina dobrovolníků bez nároku na honorář.
Na Besedě si plníme své hudební sny.

Kromě základního realizačního týmu se na organizaci podílí:
Dituš Sobotová (backstage máma), Míša Žouželková (účetní),
David Ostružár a Fanda Nuc (stage A), Martin Halíček a Luboš Příkaský (stage B), Lucie Bílková (stage C), Martin Mareš (design) a Daniel Majár (web).

V průběhu konání festivalu se k nám připojují další desítky dobrovolníků, kteří nám pomáhají nejen se samotnou organizací, ale taktéž rozvíjet jedinečnou atmosféru Besedy.
Děkujeme, bez vás by Beseda nikdy nemohla fungovat.
Pokud se chceš stát součástí našeho týmu, kontaktuj prosím Kamilu:
kamila@besedaubigbitu.cz